Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV02W6V5-HF
Permintaan Quote
Melayu
4176432Image ATV02W6V5-HF.Comchip Technology
ATV02W6V5-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV02W6V5-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    6.5V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    11.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    7.22V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    200W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    17.86A