Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV06B251J-HF
Permintaan Quote
Melayu
7004Image ATV06B251J-HF.Comchip Technology
ATV06B251J-HF
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ATV06B251J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 250V 405V DO214AA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    250V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    405V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    279V
  • Saluran satu arah
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1.48A