Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV15C240J-HF
Permintaan Quote
Melayu
1485250Image ATV15C240J-HF.Comchip Technology
ATV15C240J-HF
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ATV15C240J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    24V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    38.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB (SMC)
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    38.56A