Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV30C800J-HF
Permintaan Quote
Melayu
33552Image ATV30C800J-HF.Comchip Technology
ATV30C800J-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV30C800J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 80VWM 129.6VC DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    88.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    80V
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    23.15A
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Nombor Bahagian pengilang
    ATV30C800J-HF
  • Penerangan
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    129.6V