Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV50C120JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
4233921Image ATV50C120JB-HF.Comchip Technology
ATV50C120JB-HF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ATV50C120JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    12V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    19.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB (SMC)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    251.3A