Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV50C150J-HF
Permintaan Quote
Melayu
6129922Image ATV50C150J-HF.Comchip Technology
ATV50C150J-HF
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ATV50C150J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    15V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    24.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    16.7V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    204.9A