Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV50C280J-HF
Permintaan Quote
Melayu
6454815Image ATV50C280J-HF.Comchip Technology
ATV50C280J-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV50C280J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    28V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    45.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    110.1A