Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV50C480J-HF
Permintaan Quote
Melayu
617937Image ATV50C480J-HF.Comchip Technology
ATV50C480J-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV50C480J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    48V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    77.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    53.3V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    ATV50C480J-HF-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    64.6A