Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV66SM818A-G
Permintaan Quote
Melayu
ATV66SM818A-G
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ATV66SM818A-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 18V 29.2V DO218AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    18V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    29.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    20V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-218AB
  • Power - Pulse Peak
    6600W (6.6kW)
  • Pakej / Kes
    DO-218AB
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    226A