Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > CGRMT4004-HF
Permintaan Quote
Melayu
840067Image CGRMT4004-HF.Comchip Technology
CGRMT4004-HF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CGRMT4004-HF
  • Penerangan
    DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123H
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.1V @ 1A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    400V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOD-123H
  • Speed
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOD-123H
  • Nama lain
    CGRMT4004HF
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 400V 1A Surface Mount SOD-123H
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    5µA @ 400V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    1A