Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > CPDH3V3UP-HF
Permintaan Quote
Melayu
5506892Image CPDH3V3UP-HF.Comchip Technology
CPDH3V3UP-HF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CPDH3V3UP-HF
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
  • Voltan - Breakdown (Min)
    3.3V
  • Voltan - Breakdown
    SOD-523
  • Jenis
    Zener
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    40W
  • Power - Pulse Peak
    5A (8/20µs)
  • polarisasi
    SC-79, SOD-523
  • Nama lain
    CPDH3V3UP-HF-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    CPDH3V3UP-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    8V
  • Kemuatan @ Frequency
    12pF @ 1MHz