Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > CZRER52C18-HF
Permintaan Quote
Melayu
316948
CZRER52C18-HF
  • Nombor Bahagian
    CZRER52C18-HF
  • Penerangan
    DIODE ZENER 18V 150MW 0503
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    18V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Power - Max
    150mW
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Galangan (Max) (Zzt)
    50 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 18V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100nA @ 14V