Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > CZRER52C2V2-HF
Permintaan Quote
Melayu
CZRER52C2V2-HF
  • Nombor Bahagian
    CZRER52C2V2-HF
  • Penerangan
    DIODE ZENER 2.2V 150MW 0503
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    2.2V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Power - Max
    150mW
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Galangan (Max) (Zzt)
    100 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 2.2V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100µA @ 1V