Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > CZRF52C2V7-HF
Permintaan Quote
Melayu
5647190Image CZRF52C2V7-HF.Comchip Technology
CZRF52C2V7-HF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CZRF52C2V7-HF
  • Penerangan
    DIODE ZENER 2.7V 200MW 1005
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    2.7V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1005/SOD-323F
  • Siri
  • Power - Max
    200mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1005 (2512 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    83 Ohms