Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > CZRU12VB-HF
Permintaan Quote
Melayu
812476
CZRU12VB-HF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CZRU12VB-HF
  • Penerangan
    DIODE ZENER 12V 150MW 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    12V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603/SOD-523F
  • Siri
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD, No Lead
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    22 Ohms