Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > CZRU52C39-HF
Permintaan Quote
Melayu
CZRU52C39-HF
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    CZRU52C39-HF
  • Penerangan
    DIODE ZENER 39V 150MW 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    39V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Galangan (Max) (Zzt)
    90 Ohms