Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > CZRU52C5V1
Permintaan Quote
Melayu
5172026Image CZRU52C5V1.Comchip Technology
CZRU52C5V1
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    CZRU52C5V1
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    5.1V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    2-SMD, No Lead
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Galangan (Max) (Zzt)
    60 Ohms