Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > CZRW55C3V3-G
Permintaan Quote
Melayu
470016Image CZRW55C3V3-G.Comchip Technology
CZRW55C3V3-G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CZRW55C3V3-G
  • Penerangan
    DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    3.3V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 10mA
  • Toleransi
    ±6%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOD-123
  • Siri
  • Power - Max
    500mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOD-123
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    95 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 3.3V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    5µA @ 1V