Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV02W260B-HF
Permintaan Quote
Melayu
5590682Image TV02W260B-HF.Comchip Technology
TV02W260B-HF
  • Nombor Bahagian
    TV02W260B-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 26V 42.1V SOD123
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    26V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    42.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    28.9V
  • Power - Pulse Peak
    200W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    4.75A