Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A441JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
3796595Image TV04A441JB-HF.Comchip Technology
TV04A441JB-HF
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    TV04A441JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 440V 713V SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    440V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    713V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    492V
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    560mA