Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV06B140JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
1140548Image TV06B140JB-HF.Comchip Technology
TV06B140JB-HF
  • Nombor Bahagian
    TV06B140JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 14V 23.2V SMB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    14V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    23.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    25.86A