Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV06B900J-G
Permintaan Quote
Melayu
4120477Image TV06B900J-G.Comchip Technology
TV06B900J-G
  • Nombor Bahagian
    TV06B900J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 90V 146V SMB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    90V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    146V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    100V
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    4.11A