Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV15C141J-G
Permintaan Quote
Melayu
4780783Image TV15C141J-G.Comchip Technology
TV15C141J-G
  • Nombor Bahagian
    TV15C141J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 140V 226.8V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    140V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    226.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    155V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.61A