Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV15C360J-G
Permintaan Quote
Melayu
5547902Image TV15C360J-G.Comchip Technology
TV15C360J-G
  • Nombor Bahagian
    TV15C360J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    36V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    58.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    40V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    25.82A