Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV15C450JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
1180968Image TV15C450JB-HF.Comchip Technology
TV15C450JB-HF
  • Nombor Bahagian
    TV15C450JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    45V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    72.7V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    50V
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    20.63A