Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV15C850JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
6222656Image TV15C850JB-HF.Comchip Technology
TV15C850JB-HF
  • Nombor Bahagian
    TV15C850JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 85V 137V DO214AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    85V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    137V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    94.4V
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    10.95A