Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV30C900J-G
Permintaan Quote
Melayu
397920Image TV30C900J-G.Comchip Technology
TV30C900J-G
  • Nombor Bahagian
    TV30C900J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 90V 146V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    90V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    146V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    100V
  • Saluran satu arah
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    20.55A