Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV50C140J-G
Permintaan Quote
Melayu
3624660Image TV50C140J-G.Comchip Technology
TV50C140J-G
  • Nombor Bahagian
    TV50C140J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    14V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    23.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    217.67A