Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 6HDD15PAM99B30X
Permintaan Quote
Melayu
6HDD15PAM99B30X
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
29+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    6HDD15PAM99B30X
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    22 AWG
  • Penilaian voltan
    60V
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    1 (DE, E) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Tin Plated
  • Siri
  • pembungkusan
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    3A