Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 6STD50SAM99B70X
Permintaan Quote
Melayu
6STD50SAM99B70X
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    6STD50SAM99B70X
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20 AWG
  • Penilaian voltan
    125V
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Copper Alloy, Tin Plated
  • Siri
  • pembungkusan
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • flange Ciri
    Mating Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Mounting Hardware
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A