Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 6STF25PAT04S40X
Permintaan Quote
Melayu
6STF25PAT04S40X
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    6STF25PAT04S40X
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
    100V
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Tin Plated
  • Siri
  • pembungkusan
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • perumahan bahan
    Thermoplastic
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
    0.189" (4.80mm)