Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > 1113T502
Permintaan Quote
Melayu
1113T502
  • Nombor Bahagian
    1113T502
  • Penerangan
    TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN TOP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Round - 0.531" Dia x 0.268" H (13.50mm x 6.80mm)
  • Siri
    1113
  • Bahan rintangan
    Wirewound
  • Mod panel
    5 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • pembungkusan
    Tube
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Penerangan terperinci
    5 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment