Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > 1208P201
Permintaan Quote
Melayu
6906566Image 1208P201.Copal Electronics
1208P201
  • Nombor Bahagian
    1208P201
  • Penerangan
    TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.264" x 0.165" Face x 0.748" L (6.70mm x 4.20mm x 19.00mm)
  • Siri
    1208
  • Bahan rintangan
    Wirewound
  • Mod panel
    200 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tube
  • Bilangan Turns
    16
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Penerangan terperinci
    200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 16 Turn Side Adjustment
  • Jenis pelarasan
    Side Adjustment
1209
Penerangan:
Pengilang: Keystone Electronics Corp.
Dalam stok
1208P103
1208P103
Penerangan: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Pengilang: Copal Electronics
1208AY
1208AY
Penerangan: KNOB 0.250" PHENOLIC