Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > CT6ER105
Permintaan Quote
Melayu
4650606Image CT6ER105.Copal Electronics
CT6ER105
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CT6ER105
  • Penerangan
    TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
  • Siri
    CT6
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    1 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    CT-6ER 1M OHM (105)
    CT-6ER105
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment