Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > CT94EZ201
Permintaan Quote
Melayu
2895381Image CT94EZ201.Copal Electronics
CT94EZ201
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CT94EZ201
  • Penerangan
    TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
  • Siri
    CT94
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    200 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    CT-94EZ 200 OHM (201)
    CT-94EZ201
  • Bilangan Turns
    18
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment