Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > FT63EH100
Permintaan Quote
Melayu
6324473Image FT63EH100.Copal Electronics
FT63EH100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FT63EH100
  • Penerangan
    TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
    ±150ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    FT-63
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    10 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    FT-63EH 10 OHM (100)
    FT-63EH100
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment