Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > SM4ETW204
Permintaan Quote
Melayu
5550834Image SM4ETW204.Copal Electronics
SM4ETW204
  • Nombor Bahagian
    SM4ETW204
  • Penerangan
    TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    J Lead
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.193" L x 0.146" W x 0.177" H (4.90mm x 3.70mm x 4.50mm)
  • Siri
    SM4
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    200 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    SM4ETW204CT
  • Bilangan Turns
    12
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    200 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment