Rumah > Produk > suis > Suis DIP > SS-10-15SPE
Permintaan Quote
Melayu
3733470Image SS-10-15SPE.Copal Electronics
SS-10-15SPE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SS-10-15SPE
  • Penerangan
    SWITCH ROTARY DIP SP5T 100MA 5V
  • Model ECAD
  • boleh dibasuh
    Yes
  • Penilaian voltan
    5VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Siri
    SS-10
  • Pitch
    0.100" (2.54mm), Full
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    SS1015SPE
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C
  • Bilangan Jawatan
    5
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Panjang
    0.393" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Lembaga atas
    0.275" (6.99mm)
  • ciri-ciri
  • Life elektrik
    500 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch SP5T 5 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
  • Rating Semasa
    100mA