Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > ST32EG101
Permintaan Quote
Melayu
ST32EG101
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ST32EG101
  • Penerangan
    TRIMMER 100 OHM 0.125W J LEAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    J Lead
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
  • Siri
    ST-32
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    100 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Penerangan terperinci
    100 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment