Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > ST32EH302
Permintaan Quote
Melayu
ST32EH302
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    ST32EH302
  • Penerangan
    TRIMMER 3K OHM 0.125W GW SIDE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    Gull Wing
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.142" x 0.138" Face x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
  • Mod panel
    3 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Penerangan terperinci
    3 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment