Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > ST32ETB200
Permintaan Quote
Melayu
170086Image ST32ETB200.Copal Electronics
ST32ETB200
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ST32ETB200
  • Penerangan
    TRIMMER 20 OHM 0.125W GW TOP ADJ
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    Gull Wing
  • suhu Pekali
    ±250ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
  • Mod panel
    20 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    ST-32ETB 20 OHM (21)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    20 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment