Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > ST32ETG203
Permintaan Quote
Melayu
208982
ST32ETG203
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ST32ETG203
  • Penerangan
    TRIMMER 20K OHM 0.125W J LEAD
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    J Lead
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
  • Mod panel
    20 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    ST-32ETG 20K OHM (24)
    ST-32ETG203
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    20 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment