Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > ST42EH203
Permintaan Quote
Melayu
ST42EH203
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ST42EH203
  • Penerangan
    TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    Gull Wing
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Siri
    ST42
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    20 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Penerangan terperinci
    20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment