Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > ST4ETB102
Permintaan Quote
Melayu
2776643Image ST4ETB102.Copal Electronics
ST4ETB102
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ST4ETB102
  • Penerangan
    TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    Gull Wing
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
  • Siri
    ST4
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    ST-4ETB 1K OHM (102)
    ST-4ETB102
    ST4ETB102TR
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment