Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > ST5ETR500
Permintaan Quote
Melayu
ST5ETR500
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ST5ETR500
  • Penerangan
    TRIMMER 50 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    Gull Wing
  • suhu Pekali
    ±250ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm)
  • Siri
    ST5
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    50 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    ST-5ETR 50 OHM (500)
    ST-5ETR500
  • Bilangan Turns
    14
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    50 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment