Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > MLP331M400EB1C
Permintaan Quote
Melayu
3771198Image MLP331M400EB1C.Cornell Dubilier Electronics
MLP331M400EB1C
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MLP331M400EB1C
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
  • Siri
    MLP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.1A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.5A @ 20kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    FlatPack
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.000" (25.40mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.500" (12.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    530 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    330µF