Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > PVC16222
Permintaan Quote
Melayu
PVC16222
  • Nombor Bahagian
    PVC16222
  • Penerangan
    CAP FILM 2200PF 10% 1.6KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1600V (1.6kV)
  • Voltan Rating - AC
    475V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.421" Dia x 1.252" L (10.70mm x 31.80mm)
  • Siri
    PVC
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.969" (24.60mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP)
  • Penerangan terperinci
    2200pF Film Capacitor 475V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    2200pF