Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > SEK331M025ST
Permintaan Quote
Melayu
4042845Image SEK331M025ST.Cornell Dubilier Electronics
SEK331M025ST
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SEK331M025ST
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
  • penilaian
  • polarisasi
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    SEK331M025ST-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    640 mOhm
  • Penerangan terperinci
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 640 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF