Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > SXR331M016ST
Permintaan Quote
Melayu
2457458Image SXR331M016ST.Cornell Dubilier Electronics
SXR331M016ST
  • Nombor Bahagian
    SXR331M016ST
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    SXR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    300mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    500mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    640 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 640 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF