Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > TAS475K035P1C
Permintaan Quote
Melayu
1767304Image TAS475K035P1C.Cornell Dubilier Electronics
TAS475K035P1C
  • Nombor Bahagian
    TAS475K035P1C
  • Penerangan
    CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Jenis
    Hermetically Sealed
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
  • Siri
    TAS
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Kod Saiz
    C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • Kadar kegagalan
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
  • kemuatan
    4.7µF